top of page

Aktivity v okolí

Na Lipně najdete všechno. Turistické stezky, cyklotrasy, lyžařské vleky, běžkařské tratě nebo bobovou dráhu. Vyrazit můžete i na koloběžce, elektrokole nebo na bruslích. Projeďte se parníkem, člunem nebo plachetnicí. Zkuste padleboard, šlapadla nebo golf. Užijte si bazén i saunu. Navštivte zajímavá místa a obdivujte krásy šumavské přírody. Navštivte i historické památky v blízkém Českém Krumlově, Rožmberku nebo Vyšším Brodě. Během hodiny dojedete i do rakouského skiareálu Hochficht nebo na výlet do Linze.
Stezka korunami stromů

Stezka korunami stromů

 

Stezka korunami stromů to je 11 adrenalinových sekcí, interaktivní didaktické zastávky a jeden z nejdelších suchých tobogánů v České republice. Nádherný výhled na Lipenské jezero, šumavskou přírodu, Novohradské hory a vrcholky rakouských Alp. To vše Vám bude odměnou za vystoupání po 675 metrů dlouhé lávce až do výše 40 metrů! 

Království lesa

Království lesa

Nové lesní město s množstvím herních prvků přibližuje krásu a rozmanitost šumavského lesa.

Unikátní lesní hřiště Království lesa má nové obyvatele. Dětský ráj plný zábavy! To je Království lesa na Lipně. Najdete zde několik desítek atrakcí, Království zvířátek, tvořivé dílničky a mnoho dalších herních prvků. Strávíte zde hodiny zábavou, která je určena pro všechny generace. V Království zvířátek můžete vidět například kočku divokou, veverky, dvojici puštíků, nebo kozičky. Ty si můžete i pomazlit. 

Adventure golf

Adventure golf

Adventure golfové hřiště ve Fun Spo Llipno se skládá z 18ti jamek rozprostřených a zasazených do členitého terénu botanické zahrady plynule procházející kolem vodopádu a dvou jezírek s bohatou faunou a flórou. Hra není nijak fyzicky náročná a zahrát si může opravdu kdokoliv. Přijďte nás navštívit a prožijte krásný den, na který vy a vaše rodina jen tak nezapomene. Hřiště zůstává osvětlené i pro večerní romantickou hru pod hvězdami doprovázenou příjemnou hudbou či holografickou projekcí.

Papilonia

 

Papilonia Lipno je unikátním místem, které váš pobyt na Lipně zpříjemní za každého počasí. Když bude krásně, můžete ho navštívit třeba cestou k vodě, neboť lipenský motýlí dům budete před příchodem na pláž bezprostředně míjet. Papilonia vám nicméně může rozjasnit i den, který venkovním aktivitám přát vůbec nebude. 

Papilonia
Hopsárium

Hopsárium

 

Jedinečná zábava pro děti i dospělé za každého počasí. 

  • krytá vytápěná hala

  • velká prolézačka s překážkami

  • střílecí děla

  • skluzavka přes dvě podlaží

  • míčkový bazén

  • samostatné hřiště pro nejmenší děti

  • velký nafukovací klokan, který vás vezme do své kapsy

Pro občerstvení a posezení příjemné bistro. Při hezkém počasí otevřena navíc i venkovní část s dlouhou sjezdovkou s nafukovacími kruhy a dráha pro šlapací auta pro děti i dospělé.

bottom of page